Uitslag 10 van Berghem

10km heren   (aantal deelnemers: 72)

  startnr naam tijd woonplaats vereniging subcat
1 972 Niels Verhagen 00:32:42 Berghem A.V. Oss ’78 h00
2 820 Maarten Vliex 00:33:36 Nijmegen Cifla Nijmegen h00
3 977 Boris le Feber 00:34:27 Den Bosch PH h00
4 924 Niels Staring 00:34:58 Berghem A.V. Oss ’78 h35
5 835 Bart van de Kamp 00:35:24 Heesch A.V. Oss ’78 h00
6 821 Rick Hendriks 00:35:41 Geffen A.V. Oss ’78 h00
7 849 Maikel Tax 00:35:55 Lith A.V. Oss ’78 h00
8 834 Hans van Loon 00:36:33 Vught PH h35
9 970 Jeroen Waterschoot 00:37:45 Bladel h00
10 949 Rik Joha 00:38:14 Oss h00
11 951 Marc Heesbeen 00:38:21 Megen A.V. Oss ’78 h35
12 829 Sander van Eggelen 00:38:26 Berghem Trioss h35
13 819 André Arts 00:39:21 Erp A.V. de Keien h35
14 827 Martijn van den Elzen 00:39:33 Volkel h00
15 928 Jurn van Gisteren 00:40:02 Oss A.V. Oss ’78 h35
16 832 Henk Molenhuis 00:40:04 Oss A.V. Oss ’78 h50
17 982 Rob Kusters 00:40:46 h00
18 800 Mark Schaap 00:41:17 Rosmalen PH h35
19 984 Frank Megens 00:41:19 h00
20 905 Rob Jansen 00:41:23 Uden A.V. de Keien h50
21 929 Paul van den Heuvel 00:41:28 Oss Trioss h35
22 918 Erik van Grunsven 00:41:30 Berghem A.V. Oss ’78 h35
23 836 Theo van der Loop 00:41:39 Zeeland A.V. de Keien h50
24 943 Mark van Amstel 00:42:00 Lith h35
25 935 Rudi Hanegraaf 00:42:01 Heesch h35
26 848 Henk van de Ven 00:42:24 Zeeland h50
27 950 Alex Gijsbers 00:42:41 Berghem A.V. Oss ’78 h50
28 932 Adje van Boxtel 00:42:51 Schaijk Trioss h35
29 954 Gert-Jan Smits 00:42:57 Oss h35
30 930 Paul Thijssen 00:43:09 Geffen A.V. Oss ’78 h00
31 802 Ton de Haardt 00:43:13 Oss h35
32 817 Leon Megens 00:43:18 Oss A.V. Oss ’78 h00
33 944 Peter van de Wijdeven 00:43:27 Oss h50
34 824 Geert van Rodijnen 00:43:46 Berghem h35
35 938 Martijn van Hoogstraten 00:43:47 Berghem h35
36 847 Tom Bongers 00:43:47 Berghem h35
37 980 Thies Hamers 00:43:47 h00
38 976 Tygo Loeffen 00:44:04 Schaijk h00
39 844 Bjorn Heesakkers 00:44:05 Heesch h35
40 955 Ton van de Wielen 00:44:11 Oss A.V. Oss ’78 h35
41 841 Jos Verstegen 00:44:15 Berghem h50
42 839 Paul van der Linden 00:44:31 Berghem Trioss h50
43 975 Geert van Leuken 00:44:33 Oss Trioss h35
44 826 Cor van Erp 00:44:34 Heesch h50
45 962 Twan van Hoogstraten 00:44:51 Berghem h50
46 913 Kees Matthijssen 00:44:51 Koolwijk h50
47 912 Mats Willemsen 00:45:26 Berghem h00
48 941 Antoin de Groot 00:45:30 Oss h35
49 945 Glenn van Erp 00:45:58 Berghem h00
50 842 Johan de Vree 00:46:42 Lith h35
51 840 Theo Arts 00:47:43 Oss A.V. Oss ’78 h50
52 983 Timo Van den Heuvel 00:48:00 h00
53 843 Cor Zegers 00:48:31 Nistelrode A.V. Oss ’78 h50
54 846 Nick Brinkman 00:48:54 Berghem h35
55 837 Albert Pepers 00:49:38 Veghel A.V. de Keien h50
56 964 Robert van der Doelen 00:50:00 Geffen h35
57 936 Ernst van Hulst 00:50:24 Oss A.V. Oss ’78 h50
58 845 Pieter Bongers 00:51:52 Berghem h35
59 939 Ed Wisse 00:53:00 Oss h50
60 805 Theo Broeren 00:53:17 Oss A.V. Oss ’78 h50
61 979 Peter van Rooij 00:53:50 Sint Oedenrode Fortuna ’67 h50
62 801 Adwin Mathon 00:56:14 Veghel h50
63 933 Hans Hasenack 00:56:26 Berghem h50
64 830 Jeroen Haring 01:01:28 Oss h50
65 967 Marcel Loeffen 01:04:10 Schaijk h50
66 973 Peter Hellings 01:05:27 Sint-Oedenrode Fortuna ’67 h50
67 953 John van der Heiden dnf Berghem h00
921 Wesley van Oort dnf Berghem h00
810 Johan Thomassen dnf Herpen h00
981 Rens Holtkamp dnf h00
919 Richard van der Valk dnf Oss Trioss h50
903 Cordy Pittens dnf Geffen h35

10km dames   (aantal deelnemers: 11)

  startnr naam tijd woonplaats vereniging subcat
1 804 Kyara Gijsbers 00:40:16 Berghem A.V. Oss ’78 d00
2 960 Justine Bosch 00:41:23 Berlicum d00
3 952 Corina Knijnenburg 00:42:16 Berghem A.V. Oss ’78 d45
4 961 Tamara Gueren 00:42:26 Berghem d35
5 942 Suzanne van der Loop 00:49:29 Oss LG van de Loop d00
6 904 Tineke Mous 00:53:49 Sint Oedenrode Fortuna ’67 d45
7 931 Brigitte Wittenberg 00:54:15 Oss A.V. Oss ’78 d35
8 902 Dienke van Boxtel 00:55:49 Heesch d00
9 937 Rosita de Waal 00:59:25 Berghem A.V. Oss ’78 d45
10 974 Jacqueline Verboord 01:05:31 Berghem d45
11 959 Janneke van Erp 01:05:37 Oss d00

5km heren   (aantal deelnemers: 39)

  startnr naam tijd woonplaats vereniging subcat
1 548 Stijn de Looijer 00:17:41 Den Bosch PH h00
2 584 Teun Heister 00:18:15 Berghem h00
3 583 Danny van Galen 00:18:18 Berghem h00
4 540 Kaïn van Osch 00:18:50 Schijndel j
5 549 Mark Pouwels 00:18:53 Oss A.V. Oss ’78 h35
6 614 Jordy de Loijer 00:19:10 Deursen h00
7 519 Jurian van der Loop 00:19:19 Zeeland A.V. Oss ’78 h00
8 575 Marco Dreuning 00:19:42 Boxtel Marvel h50
9 587 Pim Raijmakers 00:19:55 Heesch A.V. Oss ’78 h00
10 536 Maik Reijnders 00:19:57 Berghem h35
11 537 Dennis Schuurmans 00:20:24 Oss A.V. Oss ’78 h00
12 594 Bertie de Vree 00:20:25 Oss h50
13 503 Philip de Bruijn 00:20:26 Beuningen Gld AVVN h35
14 521 Toon Verkerk 00:20:34 Nijmegen AVVN h50
15 518 Richard Rovers 00:21:01 Geffen h50
16 544 Patrick van de Aker 00:21:40 Boxtel h35
17 661 Pim van Berkel 00:22:04 Heesch j
18 570 Mike Heesakkers 00:22:09 Oss A.V. Oss ’78 h00
19 592 Gert Vermeer 00:22:26 Ommeren Dijk Runners h50
20 576 Joffrey Groenendaal 00:22:51 Oss h00
21 590 Rudy van de Heijden 00:22:55 Grave AV Sporting Boxmeer h35
22 595 Rob van Gool 00:23:00 Geffen h50
23 552 Henk Lagerweij 00:23:13 Oss A.V. Oss ’78 h50
24 546 Jacq Pouwels 00:23:19 Oss h50
25 589 Erwin Hanegraaf 00:24:10 Oss h35
26 597 Tonnie van Dinther 00:24:11 Heesch h50
27 520 Laurens Menkveld 00:24:19 Heesch h35
28 571 Lennart Kocken 00:24:19 Heesch h35
29 524 Ser Gutte 00:25:32 Berghem j
30 547 Twan Gutte 00:25:40 Berghem h35
31 578 Michel van den Nieuwendijk 00:26:07 Berghem h00
32 556 Hans Smits 00:26:56 Oijen A.V. Oss ’78 h50
33 598 Peter van Deursen 00:27:15 Oss h50
34 508 Johan Huiberts 00:27:21 Oss A.V. Oss ’78 h50
35 588 Gaston van der Heijden 00:28:42 Berghem h35
36 577 Wim Vossen 00:29:20 Megen LG van der Loop h50
37 541 Joop Coolen 00:29:35 Wijchen AVVN h50
38 568 Matthieu van Lent dnf Lith h35
580 Ivo Kanters dnf Loosbroek h00

5km dames   (aantal deelnemers: 24)

  startnr naam tijd woonplaats vereniging subcat
1 593 Anne Knijnenburg 00:18:54 Berghem A.V. Oss ’78 m
2 507 Danique Ploegmakers 00:19:23 Nijmegen A.V. Oss ’78 d00
3 586 Elin van der Linden 00:20:56 Berghem Trioss d45
4 525 Kimberley van Nuland 00:21:07 Vinkel A.V. Oss ’78 d00
5 510 Laura Verhagen 00:22:03 Berghem A.V. Oss ’78 d00
6 591 Mara van Rossum 00:22:17 Oss LG van der Loop d00
7 579 Nicole van den Elzen 00:23:17 Geffen d00
8 599 Diny Boogerd 00:23:17 Uden AV de Keien d45
9 533 Ingeborg Talens 00:23:19 Berghem A.V. Oss ’78 d35
10 643 Diana van Erp 00:23:20 Oss d35
11 505 Sharon van Rossum 00:23:23 Oss A.V. Oss ’78 d00
12 545 Simone van Wanrooij 00:24:54 Oss d00
13 559 Imke van Gogh 00:24:55 Macharen m
14 606 Danielle van Bergen 00:26:21 Oijen d00
15 523 Claudia van den Elzen 00:26:32 Nuland d00
16 534 Gaike van der Linden 00:27:24 Nijmegen Nijmegen Atletiek d35
17 531 Ingrid van Berkom 00:27:30 Oss A.V. Oss ’78 d35
18 542 Inge Boeijen 00:28:26 Berghem d00
19 572 Marisca Vossen 00:28:32 Ravenstein LG van der Loop d45
20 612 Monique van Griensven 00:29:33 Oss A.V. Oss ’78 d45
21 561 Katja Brands 00:30:23 Macharen d35
22 529 Berdien de Wilt 00:30:25 Berghem d45
23 539 Anita Gloudemans 00:30:45 Heesch d45
24 565 Marleen Jagers 00:33:52 St Michielsgestel d00

2,5km heren   (aantal deelnemers: 3)

  startnr naam tijd woonplaats vereniging subcat
1 673 Tjerk Fliermans 00:13:51 Berghem h00
2 671 Jens Kusters 00:15:48 Berghem h00
3 675 Bram de Poot 00:18:27 Berghem h00

2,5km dames   (aantal deelnemers: 2)

  startnr naam tijd woonplaats vereniging subcat
1 672 Eva Kok 00:14:20 Stiphout d00
2 670 Sophie van Hout 00:16:29 Oss d00

jeugd heren   (aantal deelnemers: 52)

  startnr naam tijd woonplaats vereniging subcat
1 42 Milan van der Heijden 00:03:38 Berghem j8
2 37 Tijme van der Burgt 00:03:41 Oss j8
3 52 Rens de Poot 00:03:43 Oss j8
4 55 Bram Timmermans 00:03:49 Berghem j8
5 23 Tijn van Sonsbeek 00:03:52 Berghem j8
6 18 Kenji van der Haterd 00:03:53 Berghem j8
7 36 Justin Peters 00:03:54 Oss j8
8 54 Gert van Kessel 00:03:55 Berghem j8
9 33 Dylano Cornelissen 00:04:06 Berghem j8
10 45 Jort Fliermans 00:04:08 Berghem j8
11 24 Stijn Janssen 00:04:14 Berghem j8
12 32 Chris Hamers 00:04:16 Oss j8
13 185 Rens van der Aa 00:04:26 Berghem j0
26 Julian van Roosmalen 00:04:26 Oss j8
53 Luuk de Poot 00:04:26 Berghem j8
16 44 Yoran van der Heijden 00:04:31 Berghem j8
17 149 Guus van Schijndel 00:04:36 berghem j0
18 188 Vic Verbruggen 00:04:40 Berghem j0
19 203 Ties van Gogh 00:04:44 Macharen j0
20 152 Kane van der Heiden 00:04:46 Berghem j0
21 190 Siem De Poot 00:04:49 Berghem j0
22 186 Lars Liefkens 00:04:59 Berghem j0
23 25 Thygo Derks 00:05:01 Berghem j8
24 29 Milan Jasbinschek 00:05:02 Berghem j8
155 Niek van Hoogstraten 00:05:02 Berghem j0
26 178 Niels Peters 00:05:08 Oss j0
27 187 Raf Schoneveld 00:05:14 Berghem j0
28 181 Tieme Pullens 00:05:16 Berghem j0
29 177 Koen de Groot 00:05:18 Berghem j0
30 154 Stan van Sonsbeek 00:05:25 Berghem j0
31 41 Sven de Visser 00:05:27 Berghem j8
32 193 Nino Vos 00:05:28 Berghem j0
33 162 Sil Boeremans 00:05:43 Berghem j0
34 153 Daan van Sonsbeek 00:05:44 Berghem j0
35 158 Senn van Galen 00:05:53 Berghem j0
36 179 Levi Reijnders 00:05:55 Berghem j0
37 196 Melle van Rodijnen 00:05:56 Berghem j0
38 165 Wes Coolen 00:06:04 Berghem j0
39 27 Rowen Nagel 00:06:11 Berghem j8
40 189 Bram Enzerink 00:06:16 Berghem j0
41 197 Luuk van Eggelen 00:06:20 Berghem j0
42 147 Devi Hummels 00:06:27 Berghem j0
43 170 Vic Steenbekkers 00:06:41 Berghem j0
44 172 Boy van Hoorn 00:06:57 Berghem j0
45 151 Mex van der Heiden 00:07:01 Berghem j0
46 195 Toby Bekkers 00:07:04 Berghem j0
47 166 Thijs Driessen 00:07:05 Berghem j0
48 202 Jayden Böhmer 00:07:15 Berghem j0
49 144 Jessie Sedro 00:07:16 Berghem j0
50 174 Ryan Cornelissen 00:07:55 Berghem j0
51 167 Daan Driessen 00:08:17 Berghem j0
52 145 Mees Mezenberg dnf Berghem j0

jeugd dames   (aantal deelnemers: 49)

  startnr naam tijd woonplaats vereniging subcat
1 47 Pleun van Krevel 00:04:15 Berghem m8
2 58 Dany Ultee 00:04:19 Berghem m8
3 48 Lieke van der Aa 00:04:20 Berghem m8
4 50 Vera Broekman 00:04:28 Berghem m8
5 35 Fleur de Groot 00:04:45 Berghem m8
6 21 Mila Scholten 00:04:47 Odiliapeel m8
7 56 Fleur van Erp 00:04:50 Berghem m8
8 43 Lobke Fliermans 00:04:52 Berghem m8
49 Anne van der Aa 00:04:52 Berghem m8
39 Lise van der Vegt 00:04:52 Berghem m8
11 159 Imke Derks 00:04:58 Berghem m0
12 51 Julie van Uden 00:04:59 Berghem m8
13 160 Dewi van Dijk 00:05:00 Berghem m0
14 40 Isa De Visser 00:05:02 Berghem m8
15 28 Romi Nagel 00:05:06 Berghem m8
16 31 Charissa van Uden 00:05:07 Berghem m8
17 22 Bo van Benthum 00:05:09 Berghem m8
198 Fleur van Eggelen 00:05:09 Berghem m0
19 30 Naomi van Uden 00:05:10 Berghem m8
192 Annelin Talens 00:05:10 Berghem m0
21 46 Maud van Krevel 00:05:22 Berghem m8
22 173 Lieke Janssen 00:05:24 Berghem m0
23 34 Naomi Hoogaars 00:05:25 Berghem m8
24 199 Anna van Kessel 00:05:29 Berghem m0
25 20 Elise Nummels 00:05:35 Berghem m8
26 176 Senna Brukx 00:05:37 Berghem m0
38 Esmee Reijnders 00:05:37 Berghem m8
28 182 Thessa Langenhuijsen 00:05:42 Berghem m0
29 57 Maud Manders 00:05:46 Berghem m8
30 191 Zoë van Uden 00:05:47 Berghem m0
31 200 Yfke van Kessel 00:05:51 Berghem m0
32 184 Lotte van der Aa 00:05:52 Berghem m0
33 156 Janne Hoefnagels 00:05:53 Berghem m0
34 201 Vera Verhagen 00:06:02 Berghem m0
35 150 Aiden Reuvers 00:06:12 Berghem m0
36 157 Ilvy van der Heiden 00:06:15 Berghem m0
37 175 Len Wijnhoud 00:06:16 Berghem m0
38 194 Bo Bekkers 00:06:18 Berghem m0
39 168 Imke Cruijsen 00:06:26 Berghem m0
40 169 Josje Gijsbers 00:06:28 Berghem m8
41 171 Stacey Jasbinschek 00:06:33 Berghem m0
42 148 Lieke Leijendekkers 00:06:35 Berghem m0
43 164 Lieke van Roosmalen 00:06:52 Oss m0
44 146 Noel Kappen 00:06:54 Berghem m0
45 183 Mila van Houtum 00:08:34 Berghem m0
46 163 Ise Boeremans 00:08:51 Berghem m0
47 161 Evy Boeremans 00:08:56 Berghem m0
48 180 Jessi van Hoorn 00:09:03 Berghem m0
49 19 Zoe van de Bosch dnf Berghem m8